Пумпа са дуплим усисом
Висина (В): 10-260м
Притисак: 0,1МПа-2,6МПа(1Бар-26Бар)
Калибар: Мањи или једнак 1200 мм
Снага: 11-2240кв
Средња температура: -20 степени -150 степени (-4 степена Ф-482 степена Ф) (изнад 80 степени, молимо наведите)
Материјал: ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик итд
Opis
Tehničke karakteristike
Опис производа

Двострука-пумпа са подељеним кућиштем комбинује једностепени-дизајн са могућношћу двоструког усисавања, обезбеђујући минималан губитак енергије и оптималне хидрауличне перформансе. Његова робусна конструкција обезбеђује издржљивост, док подељено кућиште поједностављује одржавање и смањује време застоја. Широко се користи у индустријском водоснабдевању, ХВАЦ системима, пречишћавању комуналне воде, петрохемијским процесима, пољопривредном наводњавању и другим индустријама.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Дизел мотор или електрични мотор |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | Једностепена{0}}пумпа |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | 11-2240кв |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 1200 мм |
| Флов | 50-18000m³/ H |
| Глава | 10-260m |
| Материјал |
Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик |
Видео производи
Структурни дијаграм


Структурне карактеристике
Кућиште: Кућиште пумпе је спољашњи омотач пумпе и пружа структурну подршку. Кућиште пумпе садржи радно коло и спиралу, који су дизајнирани да помогну у оптимизацији протока течности и минимизирају губитак енергије.
Радно коло: Радно коло је ротирајућа компонента која се састоји од закривљених лопатица или лопатица. Он је одговоран за преношење енергије течности повећавајући њену брзину и усмеравајући је ка волуту.
Волута: Волута је закривљена комора која окружује радно коло. Он претвара кинетичку енергију течности у енергију притиска постепено ширећи подручје протока, чиме се повећава притисак течности док тече из пумпе.
Осовина: Осовина повезује радно коло са мотором или погонским системом. Он преноси снагу ротације мотора на радно коло, узрокујући да се ротира и гура течност.
Лежајеви: Лежајеви подржавају ротирајућу осовину унутар кућишта пумпе са дуплим-усисним кућиштем. Лежајеви омогућавају да се осовина слободно окреће, што смањује трење и омогућава несметан рад.
Механичке заптивке: Механичке заптивке се користе за спречавање цурења између ротирајућег вратила и стационарног кућишта. Они обезбеђују чврсто заптивање како би се одржала ефикасност пумпе и спречио губитак течности.

Сертификација производа

ИСО 9001

ИСО14001

ИСО45001

ЦЕ сертификат производа

ЕАЦ сертификат производа

Верифиед Супплиер
Наша адреса
Зхаоганг Индустриал Парк, Фенгкиу, Ксинкианг, Хенан, Кина
ВхатсАпп број
+86 158 3619 1545
Е-пошта
sales@hnybpumps.com

Popularne oznake: двострука усисна сплит цасе пумпа, произвођачи пумпи са двоструким усисом у Кини
Параметри производа
| Проток (К): | 50-18000m³/ H |
| Глава (Х): | 10-260m |
| притисак: | 0,1МПа-2,6МПа(1Бар-26Бар) |
| калибар: | Мање или једнако 1200 мм |
| Снага: | 11-2240кв |
| Средња температура: | -20 степени -150 степени (-4 степена Ф-482 степена Ф) (изнад 80 степени, молимо наведите) |
| Материјал: | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик итд |
| Обим примене: | Двострука усисна подељена пумпа типа С- је хоризонтална једнополна двострука усисна хоризонтална подељена центрифугална пумпа коју је развила наша фабрика. То је ефикасан и{2}}штедљив производ погодан за индустријске и градске пумпе за водоснабдевање и одводњавање. Може се користити као пумпа за одводњавање или довод воде за фабрике, градове, електране, водопривреду, нафту, инжењеринг и друге индустрије. Такође се може користити за наводњавање пољопривреде и друге индустрије. |
Pošalji upit










