Центрифугална пумпа{0}}са дуплим усисним радним колом
Висина (В): 10-260м
Притисак: 0,1МПа-2,6МПа(1Бар-26Бар)
Калибар: Мањи или једнак 1200 мм
Снага: 11-2240кв
Средња температура: -20 степени -150 степени (-4 степена Ф-482 степена Ф) (изнад 80 степени, молимо наведите)
Материјал: ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик итд
Opis
Tehničke karakteristike
Опис производа

Центрифугалне пумпе са двоструким{0}усисним радним колом имају карактеристике високог напона и великог протока. Овај тип пумпе се састоји од два назад-на-пропелера, што је еквивалентно са два појединачна-усисна ротора истог пречника која раде истовремено. Под условом истог спољашњег пречника радног кола, брзина протока се може удвостручити. Кућиште пумпе је хоризонтално подељено, а правци улаза и излаза су конзистентни и окомити на осовину пумпе, што је погодно за распоред и инсталацију пумпе и улазних и излазних цеви.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Дизел мотор |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | Једностепена{0}}пумпа |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | 11-2240кв |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 1200 мм |
| Флов | 50-18000m³/ H |
| Глава | 10-260m |
| Материјал | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик |
Видео производи
Кључна карактеристика
- Центрифугална пумпа са дуплим-усисним колом има два улаза, омогућавајући течности да улази са обе стране радног кола и смањује аксијални потисак.
- Овај дизајн побољшава ефикасност и баланс пумпе, што је чини идеалном за апликације великог{0}}тешког{1}}протока.
- Обично се користи у индустријама као што су водоснабдевање, ХВАЦ системи и наводњавање, где је потребно пренети велике количине течности.
- Нуди бољу поузданост, смањено хабање и дужи радни век у поређењу са једно{0}}усисним пумпама.
Апликације
Пројекти заштите вода:У великим{0}}пројектима за пренос воде као што су језера и регионални пренос воде, пумпе са дуплим-усисним ротором се користе за транспорт великих количина свеже воде до високих положаја на велике удаљености како би се разумно распоредили водни ресурси.
Наводњавање и заливање:Користи се за наводњавање великих површина пољопривредног земљишта и складиштење воде, превазилажење неравнина земљишта и обезбеђивање наводњавања земљишта.
Општински водовод:Обезбеђивањем способности општинских власти да снабдевају потребну и индустријску воду.
Градска дренажа:Када се градови суочавају са тешким временским условима као што су јаке кише и наводњавање, центрифугалне пумпе са двоструким-усисним колом могу брзо да уклоне воду са градских улица и испод путева.
Транспорт процесне течности:У неким индустријским производним процесима, велика количина сировина или готових производа треба да се транспортује, а центрифугалне пумпе са двоструким-усисним колом могу да заврше овај задатак.

Сертификација производа

ИСО 9001

ИСО14001

ИСО45001

ЦЕ сертификат производа

ЕАЦ сертификат производа

Верифиед Супплиер
Наша адреса
Зхаоганг Индустриал Парк, Фенгкиу, Ксинкианг, Хенан, Кина
ВхатсАпп број
+86 158 3619 1545
Е-пошта
sales@hnybpumps.com

ФАК
01. КОЈИ ЈЕ ВАШ МОК?
02. КОЈИ СУ ВАШИ УСЛОВИ ПЛАЋАЊА?
03. КОЈЕ СЕРТИФИКАТЕ ИМАТЕ?
04. ДА ЛИ СТЕ ФАБРИКА ИЛИ ТРГОВАЧКО ПРЕДУЗЕЋЕ?
05. МОЖЕТЕ ЛИ ОЕМ БРЕНД?
06. КОЈЕ ЈЕ ВРЕМЕ ИСПОРУКЕ?
Popularne oznake: Центрифугална пумпа са двоструким-усисним радним колом, Кина Произвођачи центрифугалне пумпе са двоструким усисним колом{1}
| Проток (К): | 50-18000m³/ H |
| Глава (Х): | 10-260m |
| притисак: | 0,1МПа-2,6МПа(1Бар-26Бар) |
| калибар: | Мање или једнако 1200 мм |
| Снага: | 11-2240кв |
| Средња температура: | -20 степени -150 степени (-4 степена Ф-482 степена Ф) (изнад 80 степени, молимо наведите) |
| Материјал: | ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик итд |
| Обим примене: |
Двострука усисна подељена пумпа типа С- је хоризонтална једнополна двострука усисна хоризонтална подељена центрифугална пумпа коју је развила наша фабрика. То је ефикасан и{2}}штедљив производ погодан за индустријске и градске пумпе за водоснабдевање и одводњавање. Може се користити као пумпа за одводњавање или довод воде за фабрике, градове, електране, водопривреду, нафту, инжењеринг и друге индустрије. Такође се може користити за наводњавање пољопривреде и друге индустрије. |
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа










