двострука центрифугална пумпа
Глава (Х): 10-260м
Притисак: 0.1МПа-2.6МПа(1Бар-26бар)
Калибар: Мањи или једнак 1200 мм
Снага: 11-2240кв
Средња температура: -20 степен -150 степен (-4 степен Ф-482 степен Ф)(изнад 80 степени, наведите)
Материјал: ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик итд
Opis
Tehničke karakteristike
двострука центрифугална пумпа
Двоструке центрифугалне пумпе су познате по својој високој ефикасности, поузданости, ниском нивоу буке и вибрација и разноврсности у широком спектру примена. Обично се користе у великим индустријским процесима, постројењима за пречишћавање воде и општинским водоводним мрежама, и веома су омиљени због своје способности да подносе велике протоке и ниске до средње притиске.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Дизел мотор или електрични мотор |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | хоризонтална вишестепена пумпа са подељеним кућиштем |
| Апликација | Третман воде за пиће, Индустрија хране и пића, Индустријски објекти, Наводњавање и пољопривреда, Рударство, |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | 11-2240кв |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 1200 мм |
| Флов | 50-18000m³/ H |
| Глава | 10-260m |
| Материјал |
Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик |

Карактеристике производа
Двострука центрифугална пумпа је центрифугална пумпа са два усисна отвора. Обично се користи у индустријским и општинским пољима за транспорт великих токова течности. Карактерише га висока ефикасност, добра стабилност и широк спектар примена. Погодан је за транспорт великих токова течности и има широку примену у комуналном водоснабдевању и одводњи, грејању и хлађењу, индустријском хлађењу, петрохемији, електранама, металургији и другим индустријама.
01
Висока ефикасност и уштеда енергије
Придржавајући се специјализоване производње, имамо јединствене методе за избор модела производа, израду калупа и процес ливења хидрауличних компоненти.
02
Напредна процесна опрема
Како би обезбедили перформансе монтаже производа, наша компанија је увезла напредну опрему за чишћење делова из иностранства, а сваки део је пажљиво деканиран пре завршне монтаже.
03
Јединствена структура
Инсталирајте заптивни прстен у облику слова О на спојну површину прстена за равнотежу и пумпе како бисте спречили да вода под високим притиском уђе у комору за баланс, смањила хабање плоче за равнотежу и продужила радни век производа.
04
Разуман избор материјала
Материјал балансне плоче и балансног прстена може бити направљен од карбида за површинску обраду, легираног челика или КТ600Мн, легираног дуктилног ливеног гвожђа према различитим потребама корисника.
Предност компаније
30 година истраживања и развоја произвођача вишестепених пумпи
Процес производње звука
Компанија има јаку снагу, напредну производну опрему, савршена средства за детекцију и групу висококвалитетних талената. Производимо широк спектар производа са комплетним спецификацијама.
Широко служе корисницима
Широко се користи у угљу, рударству, нафтној, хемијској индустрији.текстилу, градској изградњи, производњи папира, металургији, наводњавању пољопривредних површина и другим индустријама
Комплетан систем управљања квалитетом
Компанија наставља да напредује. Иновира се и развија, формирала је комплетан систем управљања квалитетом у дуготрајној пракси, и опремљена је технички компетентним тимом за пуштање у рад и сервис након продаје како би се ослободили ваших брига.
Снажан производни капацитет
Тренутно, компанија производи 26 серија, 280 сорти и више од 900 спецификација производа пумпи.
Цертификати
Креирајте свеобухватно решење за ефикасно управљање крађом људи

сертификација производа

сертификација производа

сертификација производа

Верифиед Супплиер

Верифиед Супплиер

Верифиед Супплиер
ФАК
П: КОЈИ ЈЕ ВАШ МОК?
П: КОЈА ЈЕ ЦЕНА ПРОИЗВОДА?
П: КОЈИ СУ ВАШИ УСЛОВИ ПЛАЋАЊА?
П: КОЈЕ СЕРТИФИКАТЕ ИМАТЕ?
П: А ГАРАНЦИЈА?
П: МОЖЕТЕ ЛИ ОЕМ БРЕНД?
П: КОЈЕ ЈЕ ВРЕМЕ ИСПОРУКЕ?
П: ДА ЛИ СТЕ ФАБРИКА ИЛИ ТРГОВАЧКА КОМПАНИЈА?
П: КАКО ЗАМЕНИТИ ДЕЛОВЕ?
П: КВАЛИТЕТ ПОУЗДАН?
П: КАКО КУПИТИ НАШЕ ПУМПЕ?
П: МОЖЕМО ЛИ ПОСЕТИТИ ФАБРИЦКУ ДА НАУЧИМО О ПРОЦЕСУ ПРОИЗВОДЊЕ?
П: У КОЈИМ ЗЕМАЉАМА ИМАТЕ КЛИЈЕНТЕ У СВЕТУ?
Popularne oznake: двострука центрифугална пумпа, произвођачи двоструке центрифугалне пумпе у Кини
Параметри производа
| Проток (К): | 50-18000m³/ H |
| Глава (Х): | 10-260m |
| притисак: | 0.1МПа-2.6МПа(1Бар-26бар) |
| калибар: | Мање или једнако 1200 мм |
| Снага: | 11-2240кв |
| Средња температура: | -20 степен -150 степен (-4 степен Ф-482 степен Ф)(изнад 80 степени, наведите) |
| Материјал: | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик итд |
| Обим примене: | Двострука усисна подељена пумпа С типа је хоризонтална једнополна двострука усисна хоризонтална подељена центрифугална пумпа коју је развила наша фабрика. То је ефикасан и штедљив производ погодан за индустријске и градске пумпе за водоснабдевање и одводњавање. Може се користити као пумпа за одводњавање или довод воде за фабрике, градове, електране, водопривреду, нафту, инжењеринг и друге индустрије. Такође се може користити за наводњавање пољопривреде и друге индустрије. |
Pošalji upit













