Opis
Tehničke karakteristike
Пумпа за мешање хемикалија

Стандардне хемијске пумпе за мешање ЦЗ су хоризонталне, једностепене, једностепене-усисне центрифугалне пумпе; њихове димензије и перформансе су у складу са стандардима ДИН24256/ИСО2858.
Опсег перформанси стандардних хемијских пумпи за мешање ЦЗ укључује све перформансе стандардних пумпи серије ИХ. Њена ефикасност, перформансе кавитације и други показатељи превазилазе оне ИХ пумпе и може се заменити са ИХ пумпама.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Електрични |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | Електрична пумпа за воду |
| Апликација | Индустријски котлови, индустријске комуналне услуге, наводњавање и пољопривреда, рударска индустрија, захват сирове воде |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | Одабрано на основу вискозитета и специфичне тежине течности |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 300 мм |
| Флов | 1.6-1200m³/ H |
| Глава | 8-140m |
| Материјал | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик |
Видео производи
Карактеристике производа
Хемијске пумпе за мешање се широко користе у хемијској, нафтној, металургији, лакој индустрији, синтетичким влакнима, заштити животне средине, прехрамбеној и другим секторима. Погодни су за извлачење корозивних течности из контејнера. Они играју велику улогу у побољшању квалитета производа, смањењу и спречавању загађења и побољшању животне средине. Користе се за гашење пожара, наводњавање, свакодневну употребу и цивилну употребу и имају стабилне перформансе, добре перформансе заптивања и једноставну употребу и одржавање.
01
Висока ефикасност и уштеда енергије
Придржавајући се специјализоване производње, имамо јединствене методе за избор модела производа, израду калупа и процес ливења хидрауличних компоненти.
02
Напредна процесна опрема
Како би обезбедили перформансе монтаже производа, наша компанија је увезла напредну опрему за чишћење делова из иностранства, а сваки део је пажљиво деканиран пре завршне монтаже.
03
Јединствена структура
Инсталирајте заптивни прстен у облику слова О- на спојну површину прстена за равнотежу и пумпе да бисте спречили-улазак воде под високим притиском у комору за равнотежу, смањили хабање плоче баланса и продужили век трајања производа.
04
Разуман избор материјала
Материјал балансне плоче и балансног прстена може бити направљен од карбида за површинску обраду, легираног челика или КТ600Мн, легираног дуктилног ливеног гвожђа према различитим потребама корисника.
Предност компаније
30 година истраживања и развоја произвођача вишестепених пумпи
Процес производње звука
Компанија има снажну снагу, напредну опрему за производњу, савршена средства за откривање и групу високо{0}}квалитетне групе талената. Производимо широк спектар производа са комплетним спецификацијама.
Широко служе корисницима
Широко се користи у угљу, рударству, нафтној, хемијској индустрији.текстилу, градској изградњи, производњи папира, металургији, наводњавању пољопривредних површина и другим индустријама
Комплетан систем управљања квалитетом
Компанија наставља да напредује. иновира се и развија, формирала је комплетан систем управљања квалитетом у дуготрајној-практичној пракси и опремљена је технички компетентним тимом за пуштање у рад и након{2}}услуга за{2}}давање како би вам олакшао бриге.
Снажан производни капацитет
Тренутно, компанија производи 26 серија, 280 сорти и више од 900 спецификација производа пумпи.
Цертификати

ИСО сертификат производа

ИСО сертификат производа

ИСО сертификат производа

ЦЕ сертификат производа

ЕАЦ сертификат производа

Верифиед Супплиер
ФАК
П: КОЈИ ЈЕ ВАШ МОК?
П: КОЈА ЈЕ ЦЕНА ПРОИЗВОДА?
П: КОЈИ СУ ВАШИ УСЛОВИ ПЛАЋАЊА?
П: КОЈЕ СЕРТИФИКАТЕ ИМАТЕ?
П: А ГАРАНЦИЈА?
П: МОЖЕТЕ ЛИ ОЕМ БРЕНД?
П: КОЈЕ ЈЕ ВРЕМЕ ИСПОРУКЕ?
П: ДА ЛИ СТЕ ФАБРИКА ИЛИ ТРГОВАЧКА КОМПАНИЈА?
П: КАКО ЗАМЕНИТИ ДЕЛОВЕ?
П: КВАЛИТЕТ ПОУЗДАН?
П: КАКО КУПИТИ НАШЕ ПУМПЕ?
П: МОЖЕМО ЛИ ПОСЕТИТИ ФАБРИЦКУ ДА НАУЧИМО О ПРОЦЕСУ ПРОИЗВОДЊЕ?
П: У КОЈИМ ЗЕМАЉАМА ИМАТЕ КЛИЈЕНТЕ У СВЕТУ?
Popularne oznake: хемијска пумпа за мешање, произвођачи пумпи за хемијско мешање у Кини
Параметри производа
| ток: | 1.6-1200m³/ H |
| глава: | 8-140m |
| калибар: | Мање или једнако 300 мм |
| Снага: | изабран на основу вискозитета и специфичне тежине течности |
| Средња температура: | -20 степени ~260 степени (температура треба навести) |
| Материјал: | Ливени челик/нерђајући челик |
| Обим примене: | Погодан је за транспорт различитих неутралних и корозивних течности (киселине, алкалије, соли и течни петрохемијски производи различитих концентрација итд.), Широко се користи у рафинеријама, петрохемији, хемијској индустрији, индустрији папира и шећера и општој процесној индустрији. |
Pošalji upit












