Центрифугална пумпа отпорна на хемикалије
Глава (Х): 16~1400м
Притисак: 0,16МПа~14МПа(1,6Бар~140Бар)
Снага: Према вискозности и специфичној тежини течности.
Температура течности: -80 степени ~450 степени (-112 степени Ф ~ 842 степени Ф)
Материјал: ливени челик / нерђајући челик / челик отпоран на топлоту итд
Opis
Tehničke karakteristike
Опис производа

Центрифугалне пумпе отпорне на хемикалије су кључна опрема у индустријама које рукују опасним хемикалијама. Направљене од материјала отпорних на хемикалије, ове пумпе могу да поднесу корозивне, абразивне и опасне хемикалије. Широко се користе у разним индустријама као што су хемијска прерада, петрохемија, биотехнологија, фармација, прерада хране и третман отпадних вода.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Електрични |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | Једностепена{0}}пумпа |
| Апликација | Индустријски котлови, индустријске комуналне услуге, наводњавање и пољопривреда, рударска индустрија, захват сирове воде |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | Изаберите према вискозности и специфичној тежини течности |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 600 мм |
| Флов | 5.5-1800m³/ h |
| Глава | 16-1400m |
| Материјал | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик |
Видео производи
Структурне карактеристике
- Хемијска индустрија:Центрифугална пумпа{0}}отпорна на хемикалије игра виталну улогу у хемијској индустрији и користи се за транспорт различитих хемијских течности, укључујући корозивне, високе температуре, високог притиска, запаљиве, експлозивне и друге-медије-тешке за руковање.
- Нафтна индустрија:Хемијски{0}}отпорна центрифугална пумпа се користи за транспорт флуидних медија као што су нафта, рафинисана нафта, природни гас итд., посебно у свакој процесној вези у рафинерији, као што је транспорт сировина, одвајање робе, каталитичка реакција итд.
- Металургија и електроенергетика:У металуршкој индустрији, центрифугална пумпа отпорна на хемикалије-се користи за транспорт корозивних течности и високо{1}}растопљених талина произведених у различитим металуршким индустријама. У електроенергетској индустрији, центрифугална пумпа отпорна на хемикалије се користи у системима за хлађење електрана, водоснабдевању бојлера и третману отпадних вода.
Карактеристике производа
Висока хемијска отпорност:Центрифугалне пумпе{0}}отпорне на хемикалије су дизајниране да раде са широким спектром агресивних хемикалија и течности, укључујући киселине, базе, раствараче и друге корозивне супстанце.
Издржљива конструкција:Ове пумпе су обично направљене од висококвалитетних-материјала отпорних на хемијске нападе, као што су ПВЦ, полипропилен, ПВДФ и нерђајући челик.
Свестраност:Центрифугалне пумпе{0}}отпорне на хемикалије могу да се користе у различитим применама у индустријама као што су хемијска прерада, фармацеутски производи, храна и пиће и третман воде.
Енергетска ефикасност:Ове пумпе су дизајниране да раде ефикасно, што смањује трошкове енергије и утицај на животну средину.
Ниски трошкови одржавања:Центрифугалне пумпе{0}}отпорне на хемикалије захтевају минималне трошкове одржавања јер су дизајниране да издрже оштра хемијска окружења без корозије или пропадања.
Поуздане перформансе:Ове пумпе пружају поуздане перформансе, обезбеђујући да процеси могу да се одвијају несметано без прекида или оштећења.

Сертификација производа

ИСО 9001

ИСО14001

ИСО45001

ЦЕ сертификат производа

ЕАЦ сертификат производа

Верифиед Супплиер
Наша адреса
Зхаоганг Индустриал Парк, Фенгкиу, Ксинкианг, Хенан, Кина
ВхатсАпп број
+86 158 3619 1545
Е-пошта
sales@hnybpumps.com

ФАК
01. КОЈИ ЈЕ ВАШ МОК?
02. КОЈИ СУ ВАШИ УСЛОВИ ПЛАЋАЊА?
03. КОЈЕ СЕРТИФИКАТЕ ИМАТЕ?
04. ДА ЛИ СТЕ ПРОИЗВОДНО ИЛИ ТРГОВАЧКО ПРЕДУЗЕЋЕ?
05. МОЖЕТЕ ЛИ ОЕМ БРЕНД?
06. КОЈЕ ЈЕ ВРЕМЕ ИСПОРУКЕ?
Popularne oznake: хемијски отпорна центрифугална пумпа, произвођачи центрифугалне пумпе отпорне на хемикалије
Параметри производа
| Брзина протока (К): | 5.5~1800m³/h |
| Глава (Х): | 16~1400m |
| притисак: | 0,16МПа~14МПа(1,6Бар~140Бар) |
| Снага: | Према вискозности и специфичној тежини течности. |
| Температура течности: | -80 степени ~450 степени (-112 степени Ф ~ 842 степена Ф) |
| Материјал: | Ливени челик/нерђајући челик/челик отпоран на топлоту итд |
| Обим примене: | користи се за транспорт ниско{0}} или високотемпературних-течности, неутралних или корозивних течности, чистих или течности које садрже чврсте честице, течности које нису дозвољене да буду контаминиране, итд. Погодно за хемијску индустрију, прераду нафте, производњу папира, прераду шећера, прехрамбену, фармацеутску и другу индустрију за синтезу влакана. |
Pošalji upit










