Opis
Tehničke karakteristike
Магнетна пумпа обложена флуором

Магнетна пумпа{0}}обложена флуором је специјална индустријска пумпа која комбинује флуоропластичну облогу и технологију магнетног погона. Дизајниран је за транспорт високо корозивних, запаљивих, експлозивних или токсичних медија. Његова основна карактеристика је да преноси снагу преко бесконтактне магнетне спојнице, избегавајући ризик од цурења традиционалних механичких заптивача. Истовремено, облога од флуоропласта (као што су ПТФЕ, ПФА, итд.) пружа одличну отпорност на корозију и може играти одличну улогу чак иу тешким индустријским окружењима. Обично се користи у хемијским, фармацеутским, галванским и другим областима.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Електрични |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | Једностепена{0}}пумпа |
| Апликација | Аутомобилска индустрија, Индустрија биогорива, Пречишћавање воде за пиће, Домаћинство, Индустрија хране и пића |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | 1.5-110кв |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 100 мм |
| Флов | 0.9-50m³/ H |
| Глава | 3-50m |
| Материјал | Флуоропласт/легура/нерђајући челик |
Видео производи
Карактеристике производа
Структура магнетног погона:усваја спољни магнетни ротор и унутрашњи магнетни ротор спојни пренос, потпуно запечаћен дизајн и нулто цурење.
Јака отпорност на корозију:кућиште пумпе, радно коло и други проточни делови су обложени флуоропластиком (као што су ПТФЕ, ПФА), погодним за већину корозивних медија као што су хлороводонична киселина, сумпорна киселина, азотна киселина, флуороводонична киселина и органски растварачи (температура између -20 степени и 120 степени).
Без цурења и безбедан рад:магнетни погон не захтева динамичке заптивке, у потпуности решава проблем цурења традиционалних пумпи и посебно је погодан за транспорт токсичних, запаљивих или{0}}медија високе чистоће.
Погодно одржавање:нема механичких заптивки и хабајућих делова заптивача вратила, смањујући учесталост одржавања и застоје.

Сертификација производа

ИСО 9001

ИСО14001

ИСО45001

ЦЕ сертификат производа

ЕАЦ сертификат производа

Верифиед Супплиер
Наша адреса
Зхаоганг Индустриал Парк, Фенгкиу, Ксинкианг, Хенан, Кина
ВхатсАпп број
+86 158 3619 1545
Е-пошта
sales@hnybpumps.com

ФАК
01. КОЈИ ЈЕ ВАШ МОК?
02. КОЈИ СУ ВАШИ УСЛОВИ ПЛАЋАЊА?
03. КОЈЕ СЕРТИФИКАТЕ ИМАТЕ?
04. ДА ЛИ СТЕ ПРОИЗВОДНО ИЛИ ТРГОВАЧКО ПРЕДУЗЕЋЕ?
05. МОЖЕТЕ ЛИ ОЕМ БРЕНД?
06. КОЈЕ ЈЕ ВРЕМЕ ИСПОРУКЕ?
Popularne oznake: Магнетна пумпа обложена флуором, произвођачи магнетних пумпи обложених флуором у Кини
Параметри производа
| ток: | 0.9~50m³/h |
| глава: | 3~50m |
| калибар: | Мање или једнако 100 мм |
| Снага: | 1.5~110кв |
| Средња температура: | 0~150 степени |
| Материјал: | Флуоропласт / легуре / нерђајући челик итд. |
| Обим примене: | Може да транспортује већину раствора киселина, алкалија и соли, а такође је изложен спољашњој атмосфери, тако да има добру отпорност на корозију. |
Pošalji upit










