Самоусисна пумпа за отпадну воду
Глава (В): 12~65м
Притисак: 0,12МПа~0,65МПа(1,2Бар~6,5Бар)
Снага: 1.5~110кв
Температура течности: -20 степени ~120 степени (-4 степена Ф ~ 248 степени Ф)
Материјал: ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик, итд
Opis
Tehničke karakteristike
Самоусисна пумпа за отпадну воду

Самоусисна пумпа за отпадну воду је пумпа која се посебно користи за пречишћавање отпадних вода. Има самоусисну-функцију и може да апсорбује отпадне воде и сам их испушта без спољног преусмеравања воде. Овај тип пумпе је погодан за пречишћавање отпадних вода које садрже чврсте честице или загађиваче. Обично су направљени од материјала отпорних на корозију{4}}, са отпорношћу на хабање и поузданошћу, што им омогућава да раде дуго времена у тешким условима. Широко се користе у процесима испуштања отпадних вода, пумпања и третмана у постројењима за пречишћавање отпадних вода, индустријским постројењима, градилиштима и другим местима.
Параметар производа
| Прилагођена подршка | ОЕМ, ОДМ, ОБМ |
| Извор напајања | Електрични |
| Бранд Наме | ХНИБ |
| Структура | Једностепена{0}}пумпа |
| Апликација | Рударство, Индустријски објекти, Наводњавање и пољопривреда, Транспорт отпадних вода и контрола поплава |
| Место порекла | Хенан, Кина |
| Повер | 1.5-110кв |
| Оутлет Сизе | Мање или једнако 300 мм |
| Флов | 3-800m³/ h |
| Глава | 12-65m |
| Материјал | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик |
Видео производи
Структурне карактеристике

| 1. Тело пумпе | 2. Матица радног кола | 3. Импеллер | 4. Поклопац пумпе |
| 5. Заптивна кутија | 6. Механичка заптивка | 7. Млазница за хлађење | 8. Заптивна жлезда |
| 9. Носивна жлезда | 10. Лежај | 11. Бусхинг | 12. Скелет заптивача уља |
| 13. Схафт | 14. Носач вешања | 15. Спојница за пумпу | 16. Пуњење рупе |
Карактеристике производа
Једноставна инсталација:Самоусисне{0}}пумпе за канализацију су дизајниране за једноставну инсталацију јер им није потребан посебан систем за усисавање или спољна помоћна средства за усисавање. Ово поједностављује процес подешавања и смањује време и трошкове инсталације.
Свестран:Самоусисне канализационе пумпе{0}}су разноврсне и могу да поднесу широк спектар течности, укључујући отпадне воде, канализацију, муљ и течности које садрже чврсте материје. То их чини погодним за различите примене у индустријама као што су комунална, индустријска, грађевинска и пољопривредна.
Поузданост и издржљивост:Самоусисне канализационе пумпе{0}}су робусне и издржљиве. Направљени су од материјала који су отпорни на корозију, хабање и абразију, што обезбеђује дуготрајан-рад у тешким условима рада.

Сертификација производа

ИСО 9001

ИСО14001

ИСО45001

ЦЕ сертификат производа

ЕАЦ сертификат производа

Верифиед Супплиер
Наша адреса
Зхаоганг Индустриал Парк, Фенгкиу, Ксинкианг, Хенан, Кина
ВхатсАпп број
+86 158 3619 1545
Е-пошта
sales@hnybpumps.com

Popularne oznake: самоусисна пумпа за отпадну воду, произвођачи самоусисних пумпи за отпадну воду у Кини
Параметри производа
| Брзина протока (К): | 3~800m³/h |
| Глава (Х): | 12~65m |
| притисак: | 0,12МПа~0,65МПа(1,2Бар~6,5Бар) |
| Снага: | 1.5~110кв |
| Температура течности: | -20 степени ~120 степени (-4 степена Ф ~ 248 степени Ф) |
| Материјал: | Ливено гвожђе / нодуларно гвожђе / ливени челик / нерђајући челик, итд |
| апликација: | Ова серија има функцију самоусисавања, без воде за наводњавање, користи се за транспорт воде или садржи одређене честице или нечистоће течности, која садржи велике честице чврстог блока, дугачка влакна прљавштине, нечистоће из рудника седимента, фекалије и инжењерску канализацију. |
Sledeći
nePošalji upit










